Kariéra

Chtěl(a) bys být členem malého, ale opravdu nadšeného týmu? Přijď k nám na 4 hodiny denně! Vítáni jsou také čerství absolventi!

Co bys dělal(a) u společnosti WebEye CZ s.r.o.?

  • Denní administrace
  • Vyřizování nesplacených dluhů
  • Finanční administrace
  • Vytváření přehledů a statistik
  • Udržování kontaktu s ústředím a dceřinými společnostmi
  • Udržování kontaktu se zákazníky
  • Zapojení se do procesu fakturace
  • Příprava smluv pro zákazníky
  • Kontrolování nabídek a schválení
  • Ostatní kancelářské úkoly

Hledáme někoho, kdo je:

  • Zkušený v práci se zákazníky
  • Plynně mluví anglicky
  • Je týmovým pracovníkem
  • Komunikativní
  • Odvádí precizní, přesnou práci
  • Vzdělání v oblasti ekonomie je výhodou!

Co Ti nabízíme?

  • Kancelář v Praze
  • 4 hodinovou denní pracovní dobu
  • Laptop, mobil
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Náročnou, rozmanitou a nezávislou práci
  • Příjemnou pracovní atmosféru

Zašli prosím svůj CV v angličtině na adresu: hr.int@int.webeye.eu!

Ochotně a snadno komunikuješ s ostatními lidmi? Mluvíš anglicky alespoň na slušné konverzační úrovni? Považuješ se za flexibilního, strategicky myslícího a veselého člověka? Pokud ano, tahle příležitost je zde pro Tebe, neváhej a odpověz na inzerát! Neočekáváme zkušenosti v oblasti prodeje, ale nevadí, pokud už jimi disponuješ. Potřeba je však, abys věděl plánovat dál do budoucna (týdny / měsíce), abys byl schopen nastavit si a realizovat cíle, abys měl soutěživého ducha a vytrvalost.

Buď schopen a ochoten mluvit se zástupci firem zpočátku telefonicky, e-mailem a později osobně – to bude Tvým hlavním úkolem. Vše ostatní Tě naučíme, ale nadšení a kladný postoj Ti dát nemůžeme, musíš si je přinést Ty sám!

Co je třeba vědět o nás?

Společnost WebEye vyvíjí a prodává informační řešení pro dopravu, již více než 15 let.

Technologie WebEye kombinuje nahromaděné odborné znalosti s aplikací moderních technologií za maximálního přihlížení k požadavkům tohoto průmyslového segmentu.

Sales Representative

Nabízíme:

  • Firemní auto, notebook, mobilní telefon
  • Konkurenceschopný plat
  • Kromě základního platu provize a benefity
  • Možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje kariérního postupu
  • Možnost kariérního postupu
  • Nezávislá proaktivní práce

Náplň práce:

  • Prodej telematických služeb stávajícím i novým zákazníkům
  • Nabízení produktů a služeb a uzavírání smluv
  • Udržování kontaktů se zákazníky a partnery
  • Správa související s pracovní náplní

Požadavky:

  • Profesní zkušenosti v oblasti prodeje
  • Osobnost orientovaná na zákazníka
  • Komunikační dovednosti
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Konverzační znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz

Výhody:

  • Zkušenosti v oblasti silniční nákladní dopravy a logistiky

Místo výkonu práce: Praha

Přední mezinárodní telematická společnost hledá obchodní zástupce

Odpovědnosti:

  • prodej vysoce ceněných IT dopravních logistických služeb v dopravě, logistice, stavebnictví a dalších segmentech a rovněž za příslušnou konzultační činnost
  • efektivní vedení účtů, technická a obchodní podpora
  • uzavírání obchodů za účelem dosažení nebo překročení individuálních kvót nebo obchodních cílů společnosti
  • získávání nových zákazníků v rámci přiděleného území
  • správa vztahů se zákazníky a vliv na specifikace požadavků zákazníka
  • udržování a rozvoj obchodních, technických a produktových dovedností dle potřeby
  • zastupování společnosti u zákazníků a zákazníků u společnosti v záležitostech týkajících se prodeje; porozumění podnikání zákazníka
  • využívání prodejní strategie a vyjednávání komplexních smluv

Očekáváme:

  • vysokoškolský titul nebo titul z vyšší odborné školy
  • 3 a více let zkušeností s prodejem
  • výborné interpersonální, komunikační a prezentační dovednosti
  • řidičský průkaz skupiny B pro časté cestování
  • „lovce “ obchodů, který je motivován k získávání nových obchodů
  • schopnost pracovat ve vlastní režii s podporou mezinárodního týmu

Osobnost:

  • schopnost pracovat samostatně a přizpůsobovat se změnám
  • usilovná a energetická osobnost se silnou pracovní etikou
  • strategické a obchodně zaměřené myšlení
  • soutěživost, nezávislost, velké množství iniciativ

Požadovaná znalost jazyka:

  • český rodilý mluvčí nebo osoba mluvící plynule česky

Výhody:

  • komunikační dovednosti v anglickém jazyce nebo znalost některého z těchto jazyků: maďarština, němčina
  • zkušenosti v telematice / logistice /automobilovém průmyslu
  • výhodou jsou zkušenosti v prodeji řešení a obchodní inteligence

Co nabízíme:

  • mezinárodní tým, školení a růst
  • nezávislost, pružnou pracovní dobu
  • konkurenceschopnou odměnu